Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Sztukapilki.plDaliśmy plamę na Euro, nie awansowaliśmy na mundial. Nie chcą nas w Lidze Mistrzów, Liga Europejska to dla nas również za wysokie progi. Na przekór nieciekawej rzeczywistości zapraszamy do udziału w Konkursie na Historię Alternatywną Polskiego Futbolu organizowanym przez serwis internetowy Sztukapilki.pl. Wymyśl lepszą przeszłość (lub przyszłość) polskiej piłki! Albo gorszą...

Napisz krótkie opowiadanie utrzymane w konwencji historii alternatywnej lub futurologicznej. Wykreuj konkurencyjną przeszłość (np. dokąd byśmy zaszli, gdyby Howard Webb nie gwizdnął karnego w meczu z Austrią?) lub teraźniejszość polskiego futbolu (np. PZPN rozwiązuje się - i co dalej?) albo opowiedz własną wersję piłkarskiej przyszłości (np. dotyczącą Euro 2012). Teksty mogą być utrzymane w poetyce serio lub żartobliwej, godzimy się zarówno na wzniosłość i patos, jak i przewrotność czy ironię w podejściu do tematu konkursu.

Z przyjemnością informujemy, że w puli konkursowych nagród znajdują się bony ufundowane przez Księgarnię Kibica Sendsport.pl, książki - piękne i na czasie - od Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu oraz Piłka Znanego Kibica, która toczy się od miasta do miasta w poszukiwaniu autografów sławnych miłośników piłki nożnej. No i oczywiście publikacja nagrodzonych opowiadań w serwisie Sztukapilki.pl, który zadba również o promocję autorów. Pełny regulamin konkursu znajdziecie na tej stronie. Zapraszamy do udziału!

2 urodziny Sendsport.pl

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam! A kto? A Sendsport! Jeszcze nie dziś, ale już jutro, w czwartek 21 stycznia, świętować będziemy drugie urodziny Księgarni Kibica Sendsport.

Pełni wiary i nadziei w to, że zainteresowanie książką sportową w Polsce będzie rosnąć, otworzymy jutro szampana i uczcimy drugi rok naszej działalności.

Oczywiście Sendsportu nie byłoby, gdyby nie Wy – Nasi Klienci. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować za zainteresowanie publikacjami, które posiadamy w ofercie i jednocześnie… zaprosić na promocyjne zakupy.

Tylko w czwatek 21 stycznia (od północy z 20 na 21 stycznia i do północy z 21 na 22 stycznia) przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę.

Dla pierwszych dziesięciu zamówień mamy upominki w postaci Terminarza Piłkarskiego na 2010 rok. Ponadto, do każdego kolejnego zamówienia złożonego w tym dniu dołączymy Futbol do kieszeni n4 – niezbędnik bukmacherski na sezon 2009/2010. Życzymy udanych zakupów.

Śląsk WrocławW ostatnich dniach grudnia ukazała się na rynku ksiażka dotycząca historii potyczek Śląska Wrocław w rozgrywkach ekstraklasy, pt. "Śląsk Wrocław - 30 sezonów w ekstraklasie". Autor, Filip Podolski, zawarł w niej mnóstwo statystyk i informacji dotyczących wszystkich sezonów dolnośląskiej drużyny w  piłkarskiej elicie. W publikacji znajdują się również sylwetki najwybitniejszych graczy oraz 16 stron kolorowej wkładki ze zdjęciami prezentującymi drużynę Śląska na przestrzeni 45 lat.


Aby zakupić niniejszą pozycję należy kliknąć na okładkę po lewej stronie.

  • 1
  • 2
  • Następna strona
pixel