Krew na stadionach
- Autor: Michał Buczak
- Rok wydania: 2010
- ISBN: 978-83-932228-0-3
- Ilość stron: 252
Autor: Michał Buczak
Wydawca: Tifoso, Warszawa
Rok wydania: 2010
Cena okładkowa: 30 zł.
ISBN: 978-83-932228-0-3
Ilość stron: 252
Nakład: nie podano
Oprawa: miękka (kartonowa)
Wymiary (mm): 209 (wysokość), 148 (szerokość), 15 (grubość)
Papier: matowy
Kolor: nie
... Dalsze wypadki potoczyły się błyskawicznie. Wszyscy czekali na moment kiedy wreszcie się to już zacznie, najgorsze były chwile niepewności. Widząc przed sobą oczekiwany pojazd, zaczęli działać z precyzją automatów. Po krótkiej chwili cały drugi wagon został pozbawiony wszystkich szyb z jednej strony, a wiele kamieni z głośnym brzękiem tłuczonego szkła, przelatywało na wylot przez całą szerokość wagonów. W środku zerwał się szalony tumult, odezwały się krzyki i jakieś zduszone jęki, najwidoczniej pierwszych ofiar ataku. Ktoś nawoływał z jakimś dziwnym akcentem, nawet pojedyncze słowa były trudne do zrozumienia w tym zamieszaniu, ale to już w tym momencie nie miało dla nikogo z czekających większego znaczenia. Przed sobą mieli wroga, do którego należało się dostać, a potem...
Opinie o Krew na stadionach
- Opinia potwierdzona zakupemŚwietny prezent dla kibica, polecam.2013-05-01
- Opinia potwierdzona zakupemtak jak przedmówcy świetny prezent dla kibica. Zakupiłam dla swojego chłopaka i był mega zadowolony. Polecam2012-05-04
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemIdealna książka na prezent dla zapalonego kibica :) Dobrze przeczytać w końcu książkę o polskich stadionach.2012-02-09
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJak dla mnie to fantastyczna książka, nawet Ci, którzy nie chodzą na mecze dzięki wspaniale oddanemu klimatowi, można się poczuć jakby się nie schodziło z trybun :) Polecam :)2011-12-13
- Opinia niepotwierdzona zakupemSwietna ksiazka, jak kolega juz napisal jedyna w swoim rodzaju u nas w PeeL. Lekka przyjemna, dla fanow bedzie trudno sie oderwac w zimowo-deszczowy wieczor. polecam.2011-09-01
- 4/5Opinia potwierdzona zakupemKsiazka poki co w polskim autorstiwe jedyna w swoim rodzaju. Ktos kto sie wychowywal na kibicerce lat 90-tych znajdzie na pewno cos dla siebie. Ktos kto nie wychowywal sie w tych latach z pewnoscia poczuje klimat towarzyszacy w tatmych latach. A byly to dzikie lata 90-te ;) Ja ze swojej strony polecam (aczkolwiek zeby nie do konca przeslodzic swojej opini, dodam, ze jest pare scen "przejaskrawionych", czy niespojnych). Ale generalnie ksiazkę dobrze sie czyta, i mimo ze mozna sie zawsze czegos przyczepic, ja sie nie czepiam, tylko szczerze polecam ;) Pzdr2011-03-29


