Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Przebój WolbromW lutym ukazała się książka o czołowym trzecioligowym klubie z Małopolski - Przeboju Wolbrom.


Autor - Jerzy Nagawiecki na ponad 100 stronach ujął historię wolbromskiej piłki. Wydawnictwo wzbogacają liczne zdjęcia, ładna oprawa graficzna (pełen kolor, papier kredowy), wspomnienia byłych i obecnych piłkarzy, działaczy oraz trenerów.


Pozycja ta ukazała się w limitowanym nakładzie 700 egz. Aby zakupić ją w naszej księgarni należy kliknąć na ikonę okładki po lewo.

Zryw DzikowiecLech Rypin     Od wczoraj w ofercie naszej księgarni są dwie, jeszcze pachnące świeżością,  monografie.  Obie są pięknie wydane, niemal identycznie skonstruowane i w wyczerpujący sposób opisujące dzieje swoich klubów. Warto mieć te unikalne pozycje w swojej biblioteczce.

 

Pierwsza z nich, pt. "60 lat Ludowego Klubu Sportowego Zryw Dzikowiec" autorstwa Mariana Piórka oraz Michała Franczyka zgłębia dzieje małego klubu z Podkarpacia, który obecnie odnosi największe sukcesy w historii biorąc udział w rozgrywkach IV ligi.

 

Druga książka, "Lech Rypin 1922 - 2007" Piotra Gałkowskiego przedstawia historie tytułowego klubu z północy (województwo kujawsko-pomorskie).

PKKS GiełdaJuż jutro (08.03.2008, godz. 9-13, budynek NAFTY, ul. Lubicz 25) w Krakowie odbędzie się pierwsza w tym roku ogólnopolska giełda kolekcjonerska PKKS. Będzie się na niej można zaopatrzyć, przede wszystkim, w odznaki klubów sportowych, ale także programy meczowe, bilety, zdjęcia z autografami, monografie, itp. Serdecznie zapraszamy! Koszt biletu wstępu - 5 zł. (wynajęcie stolika - 10 zł.)

Dojazd: Jeden przystanek z Dworca Głównego - każdym tramwajem jadącym w kierunku Nowej Huty lub pieszo ok. 400 metrów.

Bestseller lutego     W drugim zestawieniu bestsellerów naszej księgarni na czele znajduje się nowa publikacja Dariusza Grzyba, pt. "Piłka nożna na Limanowszczyźnie", a jedyną książką, która w pierwszej piątce była również w ubiegłym miesiącu jest "Rocznik 2007 - 2008" z wydawnictwa GiA.

 

Bestsellery lutego:

 

1) Dariusz Grzyb: Piłka nożna na Limanowszczyźnie

 

2) Robert Gawkowski: Encyklopedia klubów sportowych Warszawy i jej najbliższych okolic w latach 1918-39

 

3) Stefan Szczepłek: Moja historia futbolu (tom II - Polska)

 

4) Andrzej Bogusz: Dawna Łódź sportowa 1824 - 1945

 

5) Andrzej Gowarzewski: Rocznik 2007 - 2008. Encyklopedia piłkarska FUJI (tom 34)

pixel