Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

90 lat na olimpijskim szlakuNakładem Polskiego Komitetu Olimpijskiego ukazała się właśnie nowa książka podsumowająca historię polskiego olimpizmu, pt. "90 lat na olimpijskim szlaku". To kontynuacja zainicjowanego przed wielu laty cyklu wydawniczego, prezentującego dokonania polskiego sportu na kolejnych igrzyskach. 

Główną część książki stanowią biogramy polskich medalistów olimpijskich ilustrowane zdjęciami. Zawierają one przede wszystkim osiągnięcia sportowców na igrzyskach olimpijskich. Autorzy biogramów starali się również przy każdym medaliście olimpijskim podać nazwiska trenerów klubowych i kadry narodowej, o których często się zapomina.

Natomiast wyniki wszystkich polskich olimpijczyków uzyskane na igrzyskach olimpijskich od Paryża do Pekinu i od Chamonix do Turynu oraz składy kierownictw polskich ekip olimpijskch, szefów Misji Olimpijskich, nazwiska trenerów, lekarzy, sędziów znajdują się na płycie CD dołączonej do albumu i stanowią jej integralną część.

Aby zakupić niniejszą pozycję należy kliknąć na obrazek.

Targi HistoryczneW pięknym wnętrzu Arkad Kubickiego u podnóża Zamku Królewskiego w Warszawie w najbliższy czwartek 26 listopada rozpoczną się XVIII Targi Książki Historycznej. Potrwają one do niedzieli 29 listopada. Targi otwarte będą codziennie w godz. 10-18, wstęp wolny.

W targach weźmie udział ponad 100 wystawców w tym Sendsport (stoisko nr 49). Zaprezentujemy głównie monografie historyczne dotyczące regionalnego sportu.

Więcej informacji o Targach (m.in. plan hali wystawienniczej, pełen program imprezy) znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Serdecznie zapraszamy!

Rocznik 2009- 2010Właśnie ukazał się 37. tom Encyklopedii Piłkarskiej Fuji - Rocznik 2009/10. W nowej publikacji katowickiego wydawnictwa GiA  znajdziemy, jak zawsze, pełną dokumentację rozgrywek ligowych w Polsce oraz na świecie (sezon 2008/09). Wszystko to podparte ogromem przeróżnych statystyk, ciekawymi komentarzami, zestawieniami, kalendarium, itp. Co ważne, po raz drugi rocznik wydany jest na kredowym papierze oraz w pełnym kolorze! Po kilku latach nieobecności powraca również dział "Piłkarska Polska cała!", dokumentujący rozgrywki na każdym z dziesięciu poziomów rozgrywek.
Gorąco polecamy, idealny prezent na Mikołaja! :)

Aby zakupić niniejszą pozycję należy kliknąć na obrazek z lewej strony.

Magazyn Sendsport nr 3Właśnie ukazał się trzeci numer naszego magazyn o książkach sportowych na jesień 2009. Do końca roku będzie on gratisowo dodawany do każdego zamówienia złożonego poprzez Sendsport.pl. Nowy numer zawiera:

- stałe rubryki: nowości, zapowiedzi, bestsellery, kalendarium, recenzje
- fragmenty publikacji "Zanim powstała liga, cz. 1: 1920 - 22" Pawła Gaszyńskiego oraz "Kompletnie Konkretnie. O tym co jest nie tak ze współczesną piłką nożną" Nicka Davidsona i Shauna Hunta
- teksty niezwiązane z tematyką książek sportowych: o groundhoppingu oraz spottersach.
- i na koniec oczywiście nasza pełna oferta publikacji sportowych.

Zapraszamy do lektury!

13. Targi KsiążkiJuż w najbliższy czwartek (5.11) rozpoczną się w Krakowie (ul. Centralna 41A) 13. Targi Książki. Impreza potrwa do niedzieli.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (sektor D, nr 26), gdzie znajdzie się znaczna większość książek dostępnych w internetowej ofercie. Niektóre nasze publikacje będzie można zakupić po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Imprezy towarzyszące Targom, przygotowane przez Sendsport.pl:

7.11 (sobota) - sala seminaryjna nr 3
godz. 14.00-15.00, sala nr 3 – promocja książki, pt. „Kompletnie, konkretnie. O tym, co jest nie tak ze współczesną piłką
nożną” – prezentacja, debata, spotkanie ze współautorem Shaunem Huntem oraz znanymi dziennikarzami sportowymi. Po spotkaniu
autor podpisuje swoją książkę na stoisku wydawcy.

7.11 (sobota) – Sports Pub (ul. Grodzka 50, Kraków)
od godz. 20.30 – spotkanie prowadzone w luźnej atmosferze promujące książkę, pt. „Kompletnie, konkretnie. O tym, co jest nie
tak ze współczesną piłką nożną”. Zapraszamy wszystkich fanów futbolu oraz Sendsportu ;-) Piwo dla każego gratis! W spotkaniu wezmą udział, m.in. Shaun Hunt (autor), Bohdan Pękacki (autor polskiego wstępu, redaktor serwisu „Z czuba.pl”), Kamil Wójkowski (zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Tylko piłka!”) i inni.


Więcej informacji o Targach (m.in. mapki dojazdowe, plan hali wystawienniczej) znajduje się na stronie internetowej
organizatora.


Godziny otwarcia Targów:
05.11.2009 (czwartek) godz. 10.00-17.00
06.11.2009 (piątek) godz. 10.00-18.00
07.11.2009 (sobota) godz. 10.00-18.00
08.11.2009 (niedziela) 10.00-16.00


Uwaga! W związku z udziałem w Targach, zamówienia złożone poprzez naszą stronę internetową w dniach 4-6 listopada mogą zostać realizowane z krótkimi opóźnieniami, a kontakt telefoniczny bądź mailowy będzie znacznie utrudniony, za co bardzo przepraszamy.

pixel