Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Odra OpoleNareszcie jest! Długo oczekiwana, ale już gotowa historia klubu piłkarskiego Odra Opole w latach 1975 - 1979.

Tytułowe lata to okres największych sukcesów sportowych klubu z Opola. Prowadzona wówczas przez Antoniego Piechniczka drużyna piłkarska Odry pokonywała kolejne bariery w polskiej piłce, aby w 1977 roku móc zagrać w europejskich rozgrywkach.
Kilka lat w Opolu to także początek kariery trenerskiej Antoniego Piechniczka, który wprowadził drużynę do ekstraklasy i wygrał z nią pierwszą edycję Pucharu Ligi.

Publikacja uzupełniona jest dodatkowo o zarys całej, ponad 60-letniej historii sekcji piłkarskiej najlepszego klubu Opolszczyzny.


Książka od dziś dostępna jest u nas w przedsprzedaży w cenie 29,9 zł.

Sendsport, jako wydawca publikacji, organizuje również spotkanie z autorem książki Sebastianem Bergielem. Wieczór autorski połączony z promocją publikacji odbędzie się 27 marca (piątek), o godz. 18, w pubie sportowym Toropol, przy ul. Barlickiego 13 (budynek lodowiska), oczywiście w Opolu. Na wieczorze autorskim książkę będzie można zakupić w cenie promocyjnej – 25 zł. Dla pierwszych 20 osób, które nabędą ją w trakcie wieczoru autorskiego czekają koszulki polo serwisu Historia "Odry" Opole www.historia-odry.opole.pl ufundowane przez fimę Exclusive Sports.

pixel