Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Hokej - Rocznik 2008Od dzisiaj w przedsprzedaży dostępny jest pierwszy hokejowy "Rocznik" autorstwa Andrzeja Godnego oraz Stefana Leśniowskiego. Publikacja ta dostępna jest zarówno w miękkiej jak i twardej okładce. Zamówienie jej poprzez naszą księgarnię to najpewniejszy i najszybszy sposób otrzymania jej do domu wprost z drukarni. Dodatkowo co piąty klient, który zakupi niniejszą książkę do 10 lipca, otrzyma gratisowo lipcowy numer czasopisma "Magazyn Hokej".

 

 

Rocznik hokejowy 2008 to przede wszystkim historia mistrzostw Polski – sezon po sezonie od 1927 roku (wszystkie wyniki, tabele, klasyfikacje snajperów i obszerne opisy oraz zdjęcia drużyn). Nie zabraknie również niczego z niedawno zakończonego sezonu: ekstraliga pań i panów, I liga, juniorzy we wszystkich kategoriach wiekowych, oldboje oraz amatorzy.  Ponadto podsumowania reprezentacji we wszystkich kategoriach wiekowych i rozgrywek międzynarodowych – mistrzostwa świata, europejskie puchary, ligi zagraniczne.

 

Biało - CzerwoniW ofercie księgarni jest już dostępna nowa książka z cyklu "Encyklopedia piłkarska FUJI". Publikacja ta jest piątym tomem opisującym dzieje reprezentacji Polski, a trzydziestym piątym w całym cyklu (nie licząc książek z kolekcji klubów oraz związkowych monografii). Obejmuje ona ostatnią dekadę (lata 1997 - 2008), czyli kadencje trenerów: Wójcika, Engela, Bońka, Janasa oraz Beenhakkera.

 

Jak zawsze w przypadku książek wydawnictwa GiA mamy do czynienia ze szczegółowym zapisem dokumentacyjnym potyczek naszych Orłów oraz ogromem przeróżnych statystyk. Co ważne, po raz pierwszy w całej kolekcji, książka wydana jest na kredowym papierze oraz w pełnym kolorze!

 

Aby zakupić niniejszą pozycję należy kliknąć na obrazek z lewej strony.

Czytaj więcej
pixel