Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

SiódemkaZgodnie z licznymi sugestiami klientów, z przyjemnością informujemy, że od dziś nasza księgarnia rozpoczęła współpracę z firmą kurierską "Siódemka". Współpraca to niesie dla Państwa znaczące korzyści - za minimalnie większą opłatę pocztową (1 zł. w przypadku paczki pobraniowej) mogą Państwo otrzymać przesyłkę już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Każda paczka jest monitorowana, a na stronie przewoźnika można w każdej chwili sprawdzić, tzw. "tracking". Dodatkowo kurier przeważnie dzwoni do Państwa w dniu dostarczenia przesyłki w celu ustalenia dogodnej godziny odbioru.

Oczywiście nie rezygnujemy z tradycyjnych paczek pocztowych, aby jednak przekonać Państwa do wybierania kuriera zmniejszyliśmy limit zamówienia uprawniający do gratisowej przesyłki. Teraz wynosi on 170 zł. dla przedpłaty oraz 210 zł. dla pobrania.

W panelu zamówienia wprowadziliśmy także możliwość zaznaczenia odbioru osobistego w siedzibie firmy (Kraków, ul. Wysłouchów 27/29, dzielnica Kurdwanów). Przed przybyciem po zamówione książki prosimy o potwierdzenie telefoniczne.

pixel