Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Almanacco illustrato     Sendsport - Księgarnia Kibica zgodnie z zapowiedzią zaczyna wprowadzać do swojej oferty dobre zagraniczne publikacje. Staramy się wyszukiwać takie książki, które mogłyby zainteresować polskiego czytelnika swymi unikalnymi informacjami. Będą to głównie europejskie roczniki, monumentalne monografie dużych europejskich klubów oraz publikacje z informacjami o polskich drużynach, np. historia europejskich pucharów czy dzieje przedwojennej piłki nożnej na Śląsku lub Kresach. Już od dziś można zakupić najnowszy włoski rocznik, a do 15 maja w ofercie ukażą się, m.in. następujące książki:
- Sky Sports Football Yearbook 2007-2008 (Jack Rollin) - angielski rocznik
- słynne monografie Romeo Ionescu dotyczące europejskich rozgrywek pucharowych
- niemieckie publikacje Klubu Statystyków Piłkarskich dotyczące, np. przedwojennego futbolu na Śląsku.

 

Przypominamy, że czas realizacji zamówienia zawierającego obcojęzyczne książki jest zgodny z opisami w kartach produktów i w większości przypadków wynosi tylko 24 godziny.

     Od ubiegPrzesyłki zagranicznełego tygodnia istnieje możliwość zamawiania książek z oferty naszej księgarni również do wybranych krajów Unii Europejskiej. Przesyłki dostarczane są międzynarodową firmą kurierską, a czas dotarcia paczki wynosi do 5 dni roboczych. Aby zamówić książki za granicę należy przy rejestracji w panelu księgarni wybrać z listy odpowiedni kraj.


Lista państw do których dostarczamy książki: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.


Przesyłki zagraniczne realizujemy tylko za przedpłatą (wpłata na konto, kartą kredytową, płatności elektroniczne).

pixel