Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Piłkarskie Dzieje WybrzeżaWłaśnie ukazał się długo oczekiwany drugi tom "Piłkarskich Dziejów Wybrzeża" Piotra Chomickiego obejmujący lata 1976 - 1990. Ideą tej publikacji jest przedstawienie wydarzeń na boiskach Wybrzeża Gdańskiego, od Lęborka na zachodzie po Elbląg na wschodnim skraju i Starogard Gdański na południu. Śledzimy losy najlepszych jedenastek, nie zapominając jednak o rozgrywkach w klasach niższych. Przez pryzmat występów pierwszo, i drugoligowych, które pokazujemy szczegółowo, czytelnik znajdzie także krótkie przedstawienie wydarzeń na boiskach rozgrywek międzywojewódzkich i okręgowych. Aby zakupić niniejszą pozycję należy kliknąć na obrazek z lewej strony.


W sprzedaży ukazał się również 11. tom "Kolekcji Klubów" FUJI wydany na 60-lecie Górnika Zabrze.

Rocznik 2008 - 2009Wreszcie jest! W sam raz pod choinkę! Nowy Rocznik 2008-2009 z serii "Encyklopedia piłkarska FUJI" dostępny będzie w sprzedaży od najbliższego poniedziałku. W naszej księgarni możesz zarezerwować swój egzemplarz już teraz. Jest to niezawodny sposób otrzymania tej książki zaraz na początku przyszłego tygodnia.

W 36. tomie sztandarowej piłkarskiej serii znajdziemy, jak zawsze, pełną dokumentację rozgrywek ligowych w Polsce oraz na świecie (sezon 2007/08). Wszystko to podparte ogromem przeróżnych statystyk, ciekawymi komentarzami, zestawieniami, kalendarium, itp. Co ważne, po raz pierwszy rocznik wydany jest na kredowym papierze oraz w pełnym kolorze!


Aby zakupić niniejszą pozycję należy kliknąć na obrazek z lewej strony.

Jak informuje wydawnictwo, jeszcze w tym roku ukaże się 11. tom "Kolekcji Klubów" wydany z okazji 60-lecia Górnika Zabrze.

pixel