Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Radio EuroJuż tylko do najbliższego piątku można wziąć udział w drugim etapie konkursu wiedzy sportowej "Szczęśliwa 13" organizowanym przez Polskie Radio Euro. Konkurs polega na typowaniu wyników imprez sportowych oraz odpowiedzi na pytanie teoretyczne dotyczące historii sportu.
Sendsport Szczęśliwa 13
Jedną z nagród dla każdego laureata miesiąca będzie bon o wartości 100 PLN na dowolne publikacje z naszej oferty. Gorąco zapraszamy do udziału w zabawie. Wszystkie szczegóły dostępne są pod tym linkiem.

100 lat ŁKSOd ubiegłego tygodnia dostępna jest w naszej ofercie monografia Łódzkiego Klubu Sportowego. Książka, pt. "100 lat ŁKS. Dzieje klubu" została przygotowana pod redakcją Mariusza Gossa i Wojciecha Filipiaka przez grupę łódzkich dziennikarzy, naukowców Uniwersytetu Łódzkiego i pracowników łódzkich muzeów. Na 352 stronach opisano historię wszystkich sekcji od powstania klubu w 1908 roku do końca 2008 roku. Tekst ilustruje blisko 1000 unikalnych fotografii.

- Książka dokumentuje dzieje największej i najstarszej instytucji sportowej Łodzi, działającej nieprzerwanie od 1908 roku. Pokazuje ŁKS na tle życia społecznego, ekonomicznego, gospodarczego i politycznego na przestrzeni minionych 100 lat - powiedział Filipiak. (na podstawie PAP)

pixel