Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Euro 2008 - Promocja     Mistrzostwa Europy już za pasem, zatem warto zaopatrzyć się w publikacje związane z tą imprezą. W tym tygodniu światło dzienne ujrzały, m.in. dwie publikacje wydawnictwa VESPER, pt. "Kronika Mistrzostw Europy 1960-2004" oraz "Przewodnik po Mistrzostwach Europy 2008".

 

     Nasza księgarnia przygotowała również z okazji piłkarskiej imprezy na boiskach Austrii i Szwajcarii nie lada gratkę dla wszystkich kibiców, którzy zechcą mieć dobrą lakturę na czas Euro. Wszyscy klienci, którzy złożą zamówienie w dniach
29 maja - 29 czerwca wezmą udział w podwójnej promocji:

 

     - co dziesiąty klient księgarni otrzyma oryginalną talię kart przygotowaną na Euro. Każda z nich posiada hologram oraz unikalny numer. Wyprodukowane one są przez słynną belgijską firmę Cartamundi. O wygranej decyduje numer zamówienia zakończony zerem, np. 230, 240, itd. Numer ten widoczny jest zarówno w systemie, jak i na potwierdzeniach wysyłanych wraz z paczkami.

     - wszyscy którzy zamówią choć jedną książkę ze specjalnie wprowadzonej kategorii Euro 2008 (kliknij na obrazek) wezmą udział w losowaniu dziesięciu bonów o wartości 20 zł. na kolejne zakupy w księgarni.

pixel