Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

2 urodziny Sendsport.pl

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam! A kto? A Sendsport! Jeszcze nie dziś, ale już jutro, w czwartek 21 stycznia, świętować będziemy drugie urodziny Księgarni Kibica Sendsport.

Pełni wiary i nadziei w to, że zainteresowanie książką sportową w Polsce będzie rosnąć, otworzymy jutro szampana i uczcimy drugi rok naszej działalności.

Oczywiście Sendsportu nie byłoby, gdyby nie Wy – Nasi Klienci. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować za zainteresowanie publikacjami, które posiadamy w ofercie i jednocześnie… zaprosić na promocyjne zakupy.

Tylko w czwatek 21 stycznia (od północy z 20 na 21 stycznia i do północy z 21 na 22 stycznia) przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę.

Dla pierwszych dziesięciu zamówień mamy upominki w postaci Terminarza Piłkarskiego na 2010 rok. Ponadto, do każdego kolejnego zamówienia złożonego w tym dniu dołączymy Futbol do kieszeni n4 – niezbędnik bukmacherski na sezon 2009/2010. Życzymy udanych zakupów.

Śląsk WrocławW ostatnich dniach grudnia ukazała się na rynku ksiażka dotycząca historii potyczek Śląska Wrocław w rozgrywkach ekstraklasy, pt. "Śląsk Wrocław - 30 sezonów w ekstraklasie". Autor, Filip Podolski, zawarł w niej mnóstwo statystyk i informacji dotyczących wszystkich sezonów dolnośląskiej drużyny w  piłkarskiej elicie. W publikacji znajdują się również sylwetki najwybitniejszych graczy oraz 16 stron kolorowej wkładki ze zdjęciami prezentującymi drużynę Śląska na przestrzeni 45 lat.


Aby zakupić niniejszą pozycję należy kliknąć na okładkę po lewej stronie.

pixel